Nejezdi rychleji, než tvůj anděl strážný umí létat.

Květen 2013

Ekologie nade vše

31. května 2013 v 18:35 | Cerolline |  Pro pobavení
Dobrý, no :D Ekologii schvaluju, ale nedokážu si představit, že bych na tom jezdila.


Sraz motorkářů z Filipín


Naše Honda

14. května 2013 v 16:03 | Cerolline |  Naši mazlíci
Tak tady je ta naše slíbená Honda CB 900 Hornet.
Jelikož bylo hnusně, tak jsme se nejeli ani nikam projet, ale snad nám tento víkend nadělí lepší podmínky.
Vzhledem k tomu, že se mi nechtělo posunovat milostivou slečnu popelnici, nemáte to úplně z těch nejlepších úhlů, ale snad to postačí O:)
Největší počet motorek na silnicích

10. května 2013 v 20:02 | Cerolline |  Zajímavosti
No, tak tohle je teda wow :D V tomhle městě vás ani nenechají přejít silnici, musíte se prostě prokličkovat mezi motorkami. Bydlet bych tu nechtěla. I když je tu určitě spoustu nadšených motorkářů, myslím si, že většina je má jen jako dopravní prostředek, který vás rychleji dopraví na místo.
Jo, myslíte si, že ty roušky na sobě někteří z nich mají kvůli smogu?

* * *

Ve vietnamském Saigonu se prohání přes pět a půl milionu motorek. Jsou všude. Každý kousek chodníku slouží jako parkoviště, každá křižovatka v centru je zahlcená nekonečným proudem motorek, které zde mají absolutní přednost. Setkáte se tu denně s neustálým hlukem, zběsilým troubením a smogem.

Ani večer doprava nekončí a ještě kolem desáté jsou ulice plné motorek.


Harley Davidson

9. května 2013 v 17:13 | Cerolline |  Značky
Harley-Davidson je americký výrobce motocyklů, motocyklového příslušenství a poskytovatel finančních služeb. Společnost byla založena v Milwaukee ve státě Wisconsin v průběhu prvního desetiletí 20. století a byla jedním ze dvou velkých amerických výrobců motocyklů, který přežil velkou hospodářskou krizi. Harley-Davidson také přežil období špatné kontroly kvality a konkurence ze strany japonských výrobců.

Motocykly Harley-Davidson jsou vyráběny nepřetržitě od roku 1903 do současnosti. Od roku 1907 byl vyvíjen první prototyp motoru V-Twin s dvěma válci umístěnými do písmena V. Pohonná jednotka Harley Davidson: motor s dvěma válci v úhlu 45 stupňů má díky nesymetrickému střídání válců (315° + 405°) svůj osobitý zvuk. Tyto legendární motocykly jsou někdy spojovány s desperády a zločineckými gangy, jak je známe z filmů. Přesto jsou dnes spíše životním stylem pro mnoho lidí, kterým zaručují jakýkoliv pocit svobody či sounáležitosti k této legendě. Někdy přezdívané neohrabané stroje, těžkopádné křižníky silnic jsou neodmyslitelnou ikonou této značky. Není náhodou, že některé motocykly jsou ve výrobním programu přes padesát let. V roce 1957 byl poprvé představen motocykl řady Sportster, který je v nabídce v několika provedeních nepřetržitě od zavedení do výroby. Od roku 1966 je v produkci továrny Haley-Davidson mohutný model Electra Glide, který má kořeny v modelu Duo Glide z roku 1958.


Minibikes

4. května 2013 v 14:03 | Cerolline |  Videa
Když už je to volné téma týdne, tak to sem hodím :P
Jestli máte tvořivou náladu, můžete dokončit můj příběh o tečkách → TADY
Tématem jsou Ghost Rideři a minibiky aneb. "motorky" pro opravdové borce :D

Tahle reklama nemá chybu!


Kuře?? :DEpické faily

2. května 2013 v 18:23 | Cerolline |  Videa
Tak k tomuhle snad jen LOL! :D :D
Nevím, jak to bude vyhovovat vám, ale já jsem si tohle video líp užila bez zapnutého zvuku :)


Tady jsou dost pěkné záběry a ta písnička je úžasná.